POMÁHAJÍCÍ ROZHOVORy

KOUČINK

Koučinku se věnuji více než 15 let. Je pro mě posláním a způsobem naplňování života skrze kontakt s upřímností, odvahou, osobní jedinečností a emocemi. S každým klientem se učím i něco o sobě.

Koučování nepřidávám parametry „business“ nebo „life“. Je pro mě zejména pomáhajícím rozhovorem, který se odvíjí od potřeby, tématu, záměrů, ale i aktuálního rozpoložení klienta. Z rozhovoru o dosažení cílů může být i terapeutický rozhovor o našich obavách a strašácích. Vždy záleží na tom, co v tu chvíli může pomáhat.

Můžete chtít od života víc, ale i míň, nebo jen schopnost udržet to samé, co právě mám. Víc energie, štěstí, lásky, sebeúcty, klidu, naplnění hodnot, chuti do života ..., méně bolesti, utrpení, stresu, napětí nebo jen unést břímě, které právě nesete.

Život se má žít a tak do něj patří i úspěch, výsledky nebo osobní ambice. Každý jsme jedinečný s našimi osobními dary a kvalitami. Naše sny, přání a touhy přináší do života život. Smysluplnost života je tak naším osobním příspěvkem k životu.

Nesmírně zajímavý je celý náš životní příběh a kontext, ve kterém se odehrává. Co jsme zažili a zažíváme nám dává určitý rámec pro to, čeho si všímáme a co prožíváme. Nahlédnutí je prvním krokem k volbě a možnosti rozhodnutí. Výchova, dosavadní zkušenosti a naučené vzorce uvažování nám mohou život předurčovat. Ale taky nemusí.

Život má i svá poslání, která se nejen v průběhu času, ale zejména osobní zralosti mohou měnit. Pak je na místě otázka, co život očekává od nás.

Vždy můžete očekávat etický a morální rámec, ve kterém je důvěra hlavním prostředkem k upřímnému rozhovoru. Upřímnému ne ke mně, jako kouči, ale k sobě samotnému.

Pokud chcete v rozhovoru zažít plnou pozornost, respekt a zájem o naplnění potřeb nejen našeho rozumu, ale i srdce nebo duše, přijďte si vyzkoušet, kam nás společný rozhovor dostane.

Koučování může probíhat online i osobně, podle vaší preference a možností.


Profesní akreditace: EMCC, EIA Practitioner
Certifikované výcviky
  • od 2022 - 3 letý terapeutický výcvik, Systemický přístup v pomáhajících profesích (Systemický institut)

  • 2020 - Výcvik koučování II. (Systemický institut)

  • 2016 - Existential coaching (Alfried Längle)

  • 2015 - Výcvik v koučování (QED Group)

  • 2013 - Výcvik koučování I., Practitioner level (Systemický institut)

Vzdělání

Ph.D. – VŠE v Praze – zaměření Psychologie a sociologie


Horní index

CENÍK

Pro individuální ceny se potkejme na schůzce

Co je v ceně
Cena
Zdarma

Úvodní schůzka, na které se společně seznámíme. Porozumíte principům koučování, nastavíme si pravidla a zejména si vyzkoušíte, zda vám můj přístup vyhovuje.

0,00 Kč

60 min

Společné sezení může trvat i déle, záleží na dohodě. Každé koučování by mělo někam směřovat, na základě poptávky klienta a mít užitečný výsledek.

2 500 Kč

6x 60 min

Koučování přináší efekt pravidelným setkáváním nad tématem a postupnými kroky rozloženými v čase. 

14 000 Kč