POMÁHAJÍCÍ ROZHOVORY

REFERENCE

Co o mě říkají klienti
Michaela Lehnertová
Koučink s Tomášem hodnotím jako obrovský přínos pro mou kariérní i osobní cestu.
Velmi si cením pocitu důvěry, který jsem při sdílení měla a možnosti zažít konkrétní pozitivní změny v mém jednání a prožívání, kterých jsem díky koučinku s Tomášem dosáhla.
Klára Jůzová Miléřová
Tomáš byl můj kouč, ale hlavně průvodcem v mém životním změnovém uvědomění.
Tomáš dokáže s velkou lehkostí a přirozeností dostat do míst o který člověk ani nepřemýšlel, ani nevěděl, že existují. Má cesta s Tomášem byla jedno velké osobní překvapení a uvědomění.
Jan Řehořek
Tomáš dokázal poznat, kde jsou moje hranice a systematicky na ně brnkal a pomáhal mi je překračovat. Především ve chvílích, kdy jsem se chtěl schovat ve svém komfortu.
Zvykl jsem si pokládat otázky po smyslu a cílech mého jednání. To považuji za vůbec nejcennější, dalece přesahující jeden koučovací cyklus.
Pavlína Kvapilová
Z našich sezení jsem si odnesla, že velká část toho, co můžu změnit, je na mé straně. To je pro mě velká úleva. Protože to, že nevím JAK, ještě neznamená, že to nejde.
A hlavně to pořád znamená, že můj život a radost z něj je jen v mých rukách.
Renata Horáčková
Spoustu věcí řeším teď jinak. Vlastně řeším to, co mohu ovlivnit. Teď už mi tahle věta nezní jako fráze, ale je to realita.
Díky koučování s Tomášem si teď všechny cesty za cílem užívám a už mi nejde jen o ten cíl. Uvědomila jsem si, že jsem zapomněla "normálně" žít.
Dana Stránská
Při rozhovorech o tom, co řeším a hledáním cesty jak na to, byl právě přístup "nenásilně" a mile, kterými si dalšími a dalšími otázkami otevíral "dveře" mého myšlení.
Miroslav Tlapák
Ve snaze vystoupit ze zaběhnutých kolejí korporace jsme s Tomem spolupracovali několikrát se skupinami i individuálně. Vždycky to bylo skvělé a vedlo k překvapivým výsledkům. Pokud hledáte parťáka na boření zažitých stereotypů, Tom je správná volba.
Aleš Zíb
Tomáš je zkušený kouč, s širokým přesahem do osobního rozvoje a vzdělávání. Osobní zkušenost mám například s týmovým koučováním pro představenstvo společnosti, kde jsme si postupně v koučem moderovaných setkáních našeho týmu vyjasnili, co nás brzdí v lepší spolupráci a jak to změníme. A následně to opravdu změnili!